PL EN
Opis sieci KONFERENCJE
Dostęp gości bezprzewodowych do internetu odbywa się za pośrednictwem sieci WiFi KONFERENCJE na podstawie logowania (poprzez stronę WWW) za pomocą indywidualnych loginów i haseł uczestników konferencji. Zasięg sieci obejmuje cały kampus PG.

W celu podłączenia się do sieci bezprzewodowej "KONFERENCJE" Politechniki Gdańskiej należy skorzystać z poniższych poleceń:

Proszę znaleźć w eterze sieć WiFi o nazwie KONFERENCJE. Wydać swojej maszynie polecenie "Połącz" (notebookowi, smartfonowi, tabletowi). Następnie uruchomić przeglądarkę internetową i wpisać dowolny adres strony www (np. www.pg.edu.pl). Przeglądarka wyświetli regulamin Uczelnianej Sieci komputerowej PG, z którym użytkownik powinien zapoznać się i zaakceptować go. Akceptacja następuje poprzez naciśnięcie przycisku [Accept] znajdującego się poniżej treści regulaminu. Po akceptacji przeglądarka zostanie automatycznie przekierowana na odpowiednią stronę logowania, gdzie należy wpisać parę (username / password) podaną wcześniej w mailu od automatu rejestrującego (od idm.pg.gda.pl).

Hasło otrzymane przez gościa od automatu rejestrującego służy gościowi tylko i wyłącznie do podłączenia się do sieci bezprzewodowej PG. Hasła nie można udostępniać innym osobom. Otrzymanie przez gościa unikalnego loginu i hasła dostępu do sieci KONFERENCJE nie łamie ogólnej zasady nie przesyłania ważnych haseł drogą elektroniczną bez szyfrowania. Dostęp do sieci KONFERENCJE jest ograniczony tylko do czasu konferencji.

W przypadku problemów z podłączeniem się do sieci WiFi "KONFERENCJE" prosimy o kontakt z zespołem HelpDesk Politechniki Gdańskiej (pokój 256C, Gmach Główny, tel. +48 58 347 63 37)

Instrukcja dla organizatorów konferencji na PG znajduje sie tutaj.
Aktualizacja: kwiecień 2016
Opracowanie: Zespół administratorów WETI PG
e-mail: admin@eti.pg.gda.pl

Valid HTML 4.01 Strict